SOKÓŁ OSTRÓDA – TĘCZA MIŁOMŁYN 5:0

W piątym meczu towarzyskim przed startem rozgrywek III ligi Sokół pokonał na własnym boisku IV-ligową Tęczę Miłomłyn 5:0.

W spotkaniu testowanych było 3 zawodników: bramkarz, napastnik i obrońca. 2 pierwszych zagrało pełne 90 minut, natomiast ten ostatni zszedł z kontuzją na początku drugiej połowy. Z powodu kontuzji nie mogli zagrać Hubert Otręba i Marcin Paczkowski.

Środowe spotkanie miało podobny przebieg co sobotnie starcie z I-ligowym Stomilem, z ta różnicą, że to Sokół z każdą minutą zyskiwał przewagę i ostatecznie odniósł przekonywujące zwycięstwo. Sukces tym cenniejszy, że praktycznie całą drugą połową graliśmy w 10, po kontuzji jednego z naszych zawodników.

Mecz z Tęczą był prawdopodobnie ostatnim meczem towarzyskim przed startującymi 11 sierpnia rozgrywkami III ligi.

Sokół Ostróda – Tęcza Miłomłyn 5:0 (2:0)

Źródło: sokolostroda.com

Post Author: redaktor