Zamknij

Starszy Referent w Wydziale Uzupełnień i Mobilizacji

Nr oferty: StPr/24/0667Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: ZAKRES ZADAŃ: - Realizacja zadań w zakresie powoływania żołnierzy pasywnej rezerwy na ćwiczenia i szkolenia wojskowe w ramach ustawy o obronie Ojczyzny; - Prowadzenie korespondencji i dokumentacji z realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy; - Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy; - Udział w procesie uzupełniania potrzeb osobowych jednostek wojskowych; - Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie uzupełniania ich potrzeb osobowych. - Aktualizacja baz danych w eksploatowanych systemach informatycznych WCR. - Właściwa eksploatacja i konserwacja sprzętu. - Uczestniczenie w organizowanych szkoleniach. - Przyjmowanie do realizacji i rozliczanie korespondencji w systemie informatycznym, sporządzanie sprawozdań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 884 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: - Wykształcenie: średnie. - Obsługa komputera, środowisko MSOffice, bazy danych. - Posiadanie obywatelstwa polskiego. - Korzystanie z pełni praw publicznych. - Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. - Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole. -Komunikatywność. WYMAGANIA DODATKOWE: - Doświadczenie zawodowe: w obszarze administracji wojskowej lub obsłudze klienta. - Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych. - Znajomość ustawy o obronie Ojczyzny INNE INFORMACJE: - Kandydaci/kandydatki zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. - Oferty otrzymane po terminie oraz niekompletne nie będą rozpatrywane. - Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. - Po dokonaniu wyboru jednego kandydata, pozostałe oferty zostaną komisyjnie zniszczone. - WCR nie zwraca dokumentów, w związku z powyższym zalecane jest dostarczenie samych kserokopii. - Wyniki rekrutacji nie są podawane do publicznej wiadomości. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 261 326 570.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wojskowe Centrum Rekrutacji
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jana III Sobieskiego 2, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurs
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 261 326 570
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE: -Życiorys/CV. - List motywacyjny. - Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia. - Kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawny
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 13.05.2024
    Obowiązki wynikające z przepisów oświatowych.
    StPr/24/0730
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN

    StPr/24/0729

    sprzedaż artykułów bezglutenowych i innych.
    StPr/24/0728
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    prace ogólnobudowlane, wykończeniowe, dekarskie
    StPr/24/0744
    data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024

    zgodnie z programem stażu
    StPr/24/0733
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    StPr/24/0736

    StPr/24/0740

    StPr/24/0741

    POMOC KUCHARZA, KROJENIE, SZATKOWANIE, OBIERANIE , UBIJANIE, SPRZĄTANIE, ZMYWANIE
    StPr/24/0723
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

    StPr/24/0722
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024