„PAWEŁ DAWIDOWICZ ODPALIŁ” – JEGO POWOŁANIE DO REPREZENTACJI TO NIE PRZYPADEK

Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a my cieszymy się, że wśród wybrańców selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy jest Paweł Dawidowicz!

Powołanie Dawidowicza nie jest dziełem przypadku. Piłkarski portal meczyki.pl podsumował występy polskich zawodników na boiskach włoskiej Serie A. W zestawieniu nie zabrakło czołowych reprezentantów Polski w tym Piotra Zielińskiego czy Wojciecha Szczęsnego.

Dobry sezon za sobą ma wychowane Sokoła Ostróda – Paweł Dawidowicz. Tak meczyki podsumowały występy Pawła w zespole z Verony:

„Jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego sezonu wśród Polaków. Na to, aż Paweł Dawidowicz “odpali” czekaliśmy od 2014 roku, kiedy z Lechii Gdańsk kupiła go Benfica. I choć wówczas oczekiwania były większe, to bez wątpienia polski obrońca w końcu udowodnił, że mocna europejska liga to nie są dla niego zbyt wysokie progi.”

Pełne podsumowanie występów Pawła jaki i reszty Polaków grających w lidze włoskiej znajdziecie na stronie: „Nie tak to miało wyglądać”. „Jeden z niewielu pozytywów”. „Zawiódł”. „Znakomity”. Oceniamy Polaków z Serie A

Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: Paweł Dawidowicz

KC

 

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *