OSTRÓDZCY STRAŻACY ROZEGRALI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

W środę 14 sierpnia odbył się turniej w plażową piłkę siatkową dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Tradycyjnie strażacy stanęli do sportowej rywalizacji na boiskach OW – Krecik w Kretowinach. Zawody zorganizowane były wspólnie przez Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie, NSZZ „Solidarność” w KP PSP Ostróda oraz ZZS „Florian” w KP PSP Ostróda.

Podobnie jak w roku ubiegłym siatkarskie pary utworzone zostały w wyniku losowania spośród wszystkich zgłoszonych osób. Pozwoliło to na wyrównanie poziomu sportowego i jednocześnie było okazją do zintegrowania się strażaków, którzy na co dzień pracują w różnych komórkach organizacyjnych KP PSP Ostróda.

Sprawność fizyczna jest jednym z podstawowych elementów w codziennej służbie każdego strażaka. Dlatego organizowane są między innymi turnieje i zawody sportowe. Turniej przebiegł w wesołej atmosferze i duchu fair play.

Zawody wygrała para: kpt. Damian Ahmad / mł. asp. Marcin Rybiński. Drugie miejsce zajęła para: kpt. Bogdan Grzymowicz / ogn. Marek Bartoszewicz. Brązowymi medalistami zostali: mł. kpt. Damian Koch / st. sekc. Szymon Łabudziński.

Medale oraz nagrody wręczył Komendant Powiatowy PSP w Ostródzie bryg. Tomasz Ostrowski wraz z Panią Krystyną Kazimierską – Kierownik Ośrodka.

Źródło: KP PSP, opracowanie: kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: bryg. Adam Zaręba

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *