MŁODZICY SOKOŁA WYGRALI TURNIEJ W JONKOWIE!

Zawodnicy Sokoła z rocznika 2009 wraz z trenerem Piotrem Sikorą wystąpili w turnieju w Jonkowie, którego organizatorem była drużyna AS Morąg.

Drużyny podczas zawodów zostały podzielone na dwie grupy. Młodzi zawodnicy Sokoła po dwóch zwycięstwach i remisie w tej fazie turnieju awansowali do półfinału. W półfinale zmierzyli się z ekipa Żuri Olsztyn. Ten mecz również rozstrzygnęli na swoją korzyć, tym samym meldując się w finale. W meczu o pierwsze miejsce Sokół zmierzył się z drużyną Stomilanek Olsztyn, z którymi rywalizowaliśmy w fazie grupowej. Tamten mecz zakończył się wynikiem 0:0. W meczu finałowym zawodnicy Sokoła wyciągnęli wnioski i pewnie wygrali 3:0, ostatecznie wygrywając cały turniej. Wielkie brawa dla chłopaków i trenera.

Szkoleniowcem drużyny młodzików jest duet trenerów Andrzej Burchart – Piotr Sikora, jednak w tym dniu Andrzej był na kursie trenerów, związanym z uzyskaniem licencji UEFA A.

Skład: Tymek Tołkaczewski, Natan Treder, Lucas Krasowski, Wiktor Lemanowicz, Mateusz Koziełło, Wiktor Wereda, Karol Ruczyński, Jan Łazowski

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *