II DRUŻYNOWE SPINNINGOWE ZAWODY WĘDKARSKIE SŁUŻB MUNDUROWYCH POWIATU OSTRÓDZKIEGO

W sobotę 11 czerwca w Bogaczewie nad jeziorem Narie odbyły się „II Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi”. Do zmagań o podium stanęło 15 dwuosobowych drużyn.

Byli to funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Komisariatu Policji w Morągu oraz z Jednostki Wojskowej w Morągu.

Zgodnie z regulaminem zawodów połów ryb odbywał się metodą spinnginową. Zawody trwały 6 godzin. Liczyły się ryby z dwóch gatunków: szczupak powyżej 50 cm i okoń powyżej 15 cm długości.

Po długich zmaganiach na podium stanęły drużyny reprezentujące Komisariat Policji w Morągu. Pierwsze miejsce zajęli st. asp. Robert Dąbrowski i sierż. Paweł Chamerski. Tuż za nimi uplasowali się st. sierż. Krzysztof Arciszewski wraz z st. sierż. Pawłem Rynkiewiczem. Na trzecim stopniu podium stanęli st. sierż. Krzysztof Zabłocki i st. asp. Tomasz Dylert.

Organizatorami zawodów były Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Ostródzie i Morągu. Wsparcia organizacyjnego udzieliły lokalne samorządy w tym miasto i gmina Morąg, miasto i gmina Miłakowo oraz gmina Małdyty. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski.

Źródło: KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *