DEMOLKA NA STADIONIE MIEJSKIM W OSTRÓDZIE. 15 BRAMEK JUNIORÓW SOKOŁA Z RADOMNIAKIEM

W rozegranym na głównym boisku kompleksu przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie juniorzy Sokoła wysoko, bo aż 15:1 pokonali swoich rówieśników z Radomniaka Radomno.

W iście drugoligowej oprawie przebiegało sobotnie starcie drużyny juniorów Sokoła. Muzyka na rozgrzewce i w trakcie wyjścia piłkarzy, spiker, transmisja na żywo, 3 kamery no i płyta główna najlepszego obiektu na Warmii i Mazurach. Dla wielu młodych piłkarzy była nagroda za wieloletnie poświęcenia i grę w barwach „Trójkolorowych”, a także zachęta, aby w przyszłości takie spotkania były dla nich na porządku dziennym.

Od pierwszego gwizdka arbitra było widać wielkie zaangażowanie i walkę o każdy centymetr boiska wśród piłkarzy obu drużyn. W tych warunkach lepiej odnaleźli się młodzi „Trójkolorowi”, którzy już w 6 minucie objęli prowadzenie po świetnym strzale zza pola karnego Kacpra Archackiego. Ogólnie pierwsza połowa to popis strzelecki duetu Kacper Archacki – Klaudiusz Jagielski, którzy w tej odsłonie zdobyli po 3 bramki.

W drugiej połowie szkoleniowiec Sokoła Marek Śnieżawski dokonał kilku korekt w składzie i wszyscy zawodnicy z ławki pojawili się na boisku. Obraz gry niewiele się zmienił i „Trójkolorowi” w dalszym ciągu dominowali na boisku. Fajnie wyglądało zespołowe rozgrywanie akcji i szukanie lepiej ustawionych partnerów. 9-bramkowym łupem w drugiej połowie podzielili się Filip Kaczorowski (4 bramki) i po jednej Kacper Archacki, Kacper Dembiński, Filip Przyborowski, Filip Groth i Filip Wójcik.

Dzięki sobotniej wygranej, przynajmniej do niedzieli, „Trójkolorowi” wskoczyli na fotel lidera 1 ligi wojewódzkiej. W następnej kolejce podopieczni Marka Śnieżawskiego zmierzą się na wyjeździe z mającą na swoim koncie komplet zwycięstw drugą drużyną Olimpii Elbląg.

Sokół Ostróda – Radomniak Radomno 15:1 (6:1)

Bramki: Kacper Archacki 4, Filip Kaczorowski 4, Klaudiusz Jagielski 3, Kacper Dembiński, Filip Przyborowski, Filip Groth, Szymon Wójcik – Alan Reich (k).

Skład Sokoła: Witkowski – Milewicz, Musiakowski, Przyborowski, Archacki, Dembiński, Jagielski, Kędzierski, Podgórski, Gergola, Wójcik oraz Makrocki, Kłodowski, Perowicz, Groth, Kaczorowski.

Wyniki oraz aktualna tabela znajduje się na stronie WMZPN: kliknij

Źródło: Sokół Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *