XVIII SPOTKANIE Z POEZJĄ I MUZYKĄ W EKONOMIKU

18 listopada w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petőfi odbyło się XVIII spotkanie z Poezją i Muzyką, podczas którego prezentowała swoje umiejętności uzdolniona muzycznie i literacko młodzież szkoły.

Podczas trwającego 2 godziny koncertu zagrali na pianinie Igor i Dominik z kl. I PTI, na flecie poprzecznym Ania z kl. III TOŻ, na gitarze klasycznej Julia z kl. I PTSH oraz na gitarze elektrycznej Antek z kl.I GTSH. Wszyscy obecni wysłuchali w skupieniu wiersza „Anioł” w interpretacji Joanny z kl. III TOŻ oraz fragmentu prozy Kamili z kl.II THŻ. Hitem okazały się prezentacje wokalne.
Jak zawsze cudownie zaprezentowały się  Daria i Kaja z kl. II THO, Paula z IV ATO oraz Kasia z II THŻ. Do grona śpiewających dołączyli również uczniowie klas pierwszych – Zuzanna z kl. I PLPW, Oliwia i Kacper z kl. I PTOŻ, Sandra z kl. I PLPW oraz Paulina z PTSH.
Spotkanie przebiegało przy powszechnym i żywiołowym aplauzie licznie zgromadzonej publiczności, która głośno klaskała po każdym występie podnosząc temperaturę imprezy. Okazuje się nie po raz pierwszy, że Ekonomik – jak popularnie zwykło się nazywać ZSZ im. S. Petőfi – pełen jest uzdolnionej młodzieży, o której na pewno usłyszymy w przyszłości.

Tekst: M. Księżopolska, Foto: M. Kwacz

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *