Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/24/0514Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Hanki Ordonówny 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Cateringowa "GUSTO" Ewa Morenc-Czyżewska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Hanki Ordonówny 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie
    Osoba do kontaktu: Anna Sadowska
    Numer telefonu: 790225957,500002945
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    zgodnie z programem stażu
    StPr/24/0722
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    - Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży - Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów - Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru - Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych - Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
    StPr/24/0719
    data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
    wynagrodzenie od od 3 190 PLN

    StPr/24/0718

    - przygotowanie i obróbka surowca - obsługa stanowiska operatora - bieżąca kontrola stanu technicznego oraz przyrządów pomiarowych - dokonywanie wszystkich zapisów wymaganych przez obowiązujące dokumenty - załadunek i rozładunek towaru Firma jest producentem rzepakowych kwasów tłuszczowych oraz gliceryny rafinowanej.
    StPr/24/0711
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    OBIERANIE, KROJENIE, SZATKOWANIE, UBIJANIE MIES, LEPIENIE PIEROGÓW, SPRZĄTANIE, ZMYWANIE
    StPr/24/0698
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    wg stanowiska
    StPr/24/0702
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 800 PLN

    StPr/24/0701
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    przyjmowanie zamówień; przygotowywanie sałatek; przygotowywanie kebabów; bieżące utrzymywanie czystości w lokalu.
    StPr/24/0691
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    PRZYGOTOWYWANIE NAPOJÓW, PODAWANIE POSIŁKÓW I NAPOJÓW. MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    StPr/24/0697

    ZAKRES ZADAŃ: - Realizacja zadań w zakresie powoływania żołnierzy pasywnej rezerwy na ćwiczenia i szkolenia wojskowe w ramach ustawy o obronie Ojczyzny; - Prowadzenie korespondencji i dokumentacji z realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy; - Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie realizacji ćwiczeń wojskowych przez żołnierzy pasywnej rezerwy; - Udział w procesie uzupełniania potrzeb osobowych jednostek wojskowych; - Współpraca z jednostkami wojskowymi w zakresie uzupełniania ich potrzeb osobowych. - Aktualizacja baz danych w eksploatowanych systemach informatycznych WCR. - Właściwa eksploatacja i konserwacja sprzętu. - Uczestniczenie w organizowanych szkoleniach. - Przyjmowanie do realizacji i rozliczanie korespondencji w systemie informatycznym, sporządzanie sprawozdań.
    StPr/24/0667
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 884 PLN