KONRAD JAWOROWSKI I SZYMON STANO Z SMS OSTRÓDA NA CZWARTYM MIEJSCU W POLSCE W JUNIORACH!

W Ostródzie dziś decydujące mecze o Mistrzostwo Polski Juniorek w Siatkówce Plażowej – szansę na medal ma para Melania Marcinowska i Aleksandra Chudzik, która jest już w półfinale. Tymczasem wczoraj, w niedzielę 1 sierpnia we Wrocławiu rywalizację o Mistrzostwo Polski zakończyli juniorzy. Świetnie spisały się 3 pary z SMS Ostróda, a Konrad Jaworowski i Szymon Stano otarli się o medal, zajmując ostatecznie 4 miejsce w kraju!!!

Od początku duety z Ostródy grały bardzo dobrze. Doszło do tego, że w walce o czołową szóstkę musiano stoczyć „bratobójczy” pojedynek pomiędzy kolegami z SMS-a. Ostatecznie Jaworowski i Stano pokonali Piwowarczyka i Wolaka. Po kolejnych dwóch spotkaniach awansowali aż do półfinału. Tu niestety przegrali z kadrową parą Czachorowski/ Lejawa z UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:2. W meczu o brąz porażka po zaciętym meczu i tiebreaku 1:2 z parą Taudul/Hajduk z Szamotuł.

Ostatecznie Konrad Jaworowski i Szymon Stano uplasowali się na rewelacyjnym, 4 miejscu w kraju!!!

Pochwalić także trzeba pozostałe pary z SMS Ostróda.  Miron Piwowarczyk i Michał Wolak zostali sklasyfikowani na 9-12 miejscu, a Szymon Zalewski i Igor Lewicki 13-16.

Wielkie gratulacje za świetny występ dla wszystkich zawodników we Wrocławiu oraz trenerów Grzegorza Białka i Jakuba Michalaka.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *