ZŁOTE MEDALE DLA SZPITALA W OSTRÓDZIE, DR KOCBACHA I MARSZAŁKA BRZEZINA OD AKADEMII POLSKIEGO BIZNESU

25 września 2021 w Mikołajkach odbyła się uroczysta gala Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu. Podczas niej Złote Medale APS otrzymali m.in. Szpital w Ostródzie, ordynator Oddziału Zakaźnego Piotr Kocbach i Gustaw Marek Brzezin.

Szpital w Ostródzie S.A. został nagrodzony złotym medalem za wysiłek i poświęcenie jakie włożył w walkę z pandemią COVID-19 w roku 2020 i 2021. Oprócz Szpitala w Ostródzie S.A. złoty medal APS otrzymał także ordynator Oddziału Zakaźnego Ostródzkiego Szpitala dr n.med Piotr Kocbach.

Marszałek Gustaw Marek Brzezin został odznaczony złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu za wybitne osiągnięcia w 30-leciu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.

Fundacja Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu.

Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury.

Fundacja Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Polskiego Klubu Biznesu.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Źródło: Szpital w Ostródzie, WWiM

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *