ZAMKNĄ UL. PLEBISCYTOWĄ OD STACJI SHELL DO SKRZYŻOWANIA Z UL. OSIEDLOWĄ

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie informuje, że w dniach 16-19 lipca br. nastąpi całkowite zamknięcie ulicy Plebiscytowej na odcinku od Stacji Paliw SHELL do skrzyżowania z ul. Osiedlową. Odcinek ulicy będzie nieprzejezdny z powodu układania nawierzchni bitumicznej całą szerokością ulicy.

Dla zapewnienia ciągłości ruchu zostanie wyznaczony objazd ul. Olsztyńską i ul. Osiedlową. Ponadto, w miejscu ustawienia znaku informacyjnego D-4a „ślepa ulica” zostaną ustawione osoby kierujące ruchem, które będą informowały o sytuacji na drodze i objazdach.

Zmienią się takze trasy autobusów miejskich.

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie informuje, że w związku z zamknięciem ul. Plebiscytowej na odcinku od Stacji Paliw SHELL do skrzyżowania z ul. Osiedlową w dniach od 16.07.2019 r. do 19.07.2019 r. autobusy będą kursowały objazdem przez ul. Olsztyńską koło cmentarza przy ul. Spokojnej (zajeżdżając na przystanek Cmentarz Pętla) i ul. Osiedlową.

W związku z powyższym wyłączone zostaną przystanki:

– Plebiscytowa Klon

– Łódzka Ostróda Yacht

– Plebiscytowa SP 5

– Plebiscytowa Kochanowskiego

W zamian przystanków: „Plebiscytowa SP 5” i „Plebiscytowa Kochanowskiego” uruchomione zostaną przystanki zastępcze zlokalizowane na chodniku  przy  ul. Osiedlowej ok. 50 m za skrzyżowaniem z ul. Plebiscytową.

Kursowanie linii 3 i 4 odbywać się będzie według obowiązującego rozkładu jazdy.

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *