WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OSTRÓDZIE – JUŻ ZEBRANO PONAD 71 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Jak donosi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Sztab w Ostródzie podczas 27 Finału WOŚP w naszym mieście wolontariuszom do puszek udało się zebrać 62 348,34zł! Na scenie amfiteatru z licytacji zebrano ponad 9 tyś. zł. W sumie na razie daje to ponad 71 tysięcy złotych.

Na tym jeszcze nie koniec. Zostały bowiem jeszcze licytacje internetowe z których na pewno będzie też zebrana duża kwota. Już wylicytowano m.in. Dzień z Burmistrzem Zbigniewem Michalakiem czy dzień z księdzem Wojciechem Płoszkiem.

Wiele osób zaangażowało się w pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie ostródzkiego amfiteatru wystąpili w tym szczytnym celu tacy artyści jak Marvis, Ciocia Olson, Kapela Ostródzianie, Fidel Castro – Space Punk Rock Band, Studio Listopad, Szwindel.

Wiele osób i firm podarowało na licytacje najróżniejsze gadżety, vouchery itp. Swoje stoisko miało Stowarzyszenie Rzecz Jasna, które zorganizowało zajęcia dla dzieci. Przechadzając się korytarzami amfiteatru można było napotkać strzelców ze 103 Jednostki Strzeleckiej, kupić słodkości od wolontariuszy lub pyszne i pięknie wyglądające lizaki, zmierzyć ciśnienie, wyregulować sobie brwi, zrobić masaż dłoni czy kupić (zawsze wygrany) los na loterii fantowej. Swoje stoisko miała także Poczta Polska. Nie zabrakło loterii, z których dochód przeznaczony był oczywiście na WOŚP.

Nie mogło zabraknąć światełka do nieba w postaci Fire Show, zaś na zakończenie można było się zrelaksowac i pomedytować przy dzwiękach gongów.

Pod arykułem zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z amfiteatru.

W ujściu rzeki Drwęcy wspomagając akcję kąpały się ostródzkie morsy, a fotogalerię możecie obejrzeć na naszym fanpagu.

W Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji we wspólnym Wielkim Meczu zagrali piłkarze Sokoła i siatkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Udało się zebrać około 4000 tysięce złotych, a szerszą relację możecie przeczytać tutaj: PIŁKARZE SOKOŁA I SIATKARZE SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO RAZEM ZAGRALI DLA WOŚP

Dla WOŚP zbierali także uczestnicy specjalnej edycji Złom Race. O tych widowiskowych wyścigach pisaliśmy tutaj: WARMIŃSKA LIGA WRAKÓW POJECHAŁA DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Na koniec przypominamy jeszcze o dwóch naszych aukcjach, które ciągle trwają, a dochód z nich przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można wykupić sobnie u nas reklamę: Reklama na portalu internetowym OSTRÓDA FLESZ

Można też stać się posiadaczem rysunku naszego redakcyjnego rysownika: GRAFIKA AUTORSTWA JANUSZA KOŁŁĄTAJA

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *