UKRADLI ŁYCHĘ OD KOPARKI NA BUDOWIE W OSTRÓDZIE BO MYŚLELI, ŻE KTOŚ CHCE JĄ WYRZUCIĆ

Policjanci kryminalni zatrzymali parę Ostródzian, która okradła jeden z placów budowy na terenie miasta. Tym razem łupem złodziei padła łycha od koparki, której wartość właściciele oszacowali na 2 tysiące złotych. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty i ze swojego zachowania będą się teraz tłumaczyć przed sądem.

Wczoraj (25.07.22r) policjanci z Ostródy zostali powiadomieni, o tym, że dzień wcześniej z jednego z placów budowy na terenie miasta została skradziona łycha od koparki, której wartość właściciele oszacowali na 2 tysiące złotych. Policjanci natychmiast przystąpili do sprawdzania miasta pod kątem zatrzymania osób pasujących do zapisu monitoringu rejestrującego tamten plac.

Niedługo później mundurowi zatrzymali parę Ostródzian odpowiedzialnych za kradzież metalowej łychy. Odzyskali też skradziony przedmiot, który wrócił już do swoich właścicieli. Zatrzymana para 50- latków wczoraj (25.07.22r.) usłyszała zarzuty w tej sprawie. Podczas przesłuchania podejrzani nie kwestionowali swojej winy. Tłumaczyli policjantom, że byli przekonani o tym, że skoro łycha leżała w pobliżu kontenerów na śmieci była przeznaczona do wyrzucenia.

Teraz obydwoje odpowiedzą przed sądem za kradzież. Może im grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda (ak)

Zdjęcie przykładowe – jest ilustracją do tekstu.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *