TRWAJĄ POSZUKIWANIA 20-LETNIEGO ADRIANA DUDKA

Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana Dudka, mieszkańca Brodnicy, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Do policjantów oprócz brodnickich strażaków przyłączyli się również żołnierze z brodnickiej jednostki oraz rodzina i znajomi młodego mężczyzny. Ostatni raz widziany on był w nocy z 22/23 grudnia przez grupę znajomych przy ul. Bocznej w Brodnicy, gdzie odłączył się od nich i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili dworce, szpitale, miejsca gdzie mógł udać się 20-latek. Do poszukiwań przyłączyli się strażacy z łodzią, którzy sprawdzają brzegi rzeki Drwęcy, a także żołnierze z miejscowej jednostki wojskowej, którzy wraz z policjantami sprawdzają miejsca newralgiczne w okolicach Drwęcy. Do działań poszukiwawczych wykorzystane są również psy tropiące.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: na prawym boku posiada znamię w postaci ciemnej plamy o wielkości około 20 cm,

Ubrany był w kurtkę moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe.

Wszystkie osoby, które widziały, w którym kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również te osoby, które znają miejsce pobytu 20-latka, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy tel. 56491420.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *