TRAGEDIA W STARYCH JABŁONKACH! POCIĄG ŚMIERTELNIE POTRĄCIŁ MĘŻCZYZNĘ

Do tragicznego wypadku doszło dziś, w niedzielę 6 listopada na stacji kolejowej w Starych Jabłonkach. Pociąg relacji Poznań – Olsztyn potrącił mężczyznę, który przebywał na peronie i w ostatniej chwili, według relacji świadków, skoczył pod nadjeżdżający pociąg. Niestety mężczyzna nie przeżył.

Do tragedii doszło po godzinie 10:00. Pociąg z Poznania do Olsztyna potrącił mężczyznę.

Informację o zdarzeniu potwierdził podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Mamy w tej chwili potrącenie przez pociąg na wysokości Starych Jabłonek. Miejsce zdarzenia jest zabezpieczone, zostanie podstawiona komunikacja zastępcza. Na miejsce przyjedzie prokurator z grupą dochodzeniowo-śledczą celem dokonania oględzin i ewentualnych przesłuchań.

Mł. bryg Marcin Wiśniewski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie poinformował nas, że pociąg relacji Poznań-Olsztyn potrącił śmiertelnie 46-letniego mężczyznę na stacji kolejowej w Starych Jabłonkach.

Pociągiem jechało 80 osób. W tej chwili ruch kolejowy w miejscu wypadku jest wstrzymany. PKP organizuje transport zastępczy w postaci autobusów. Na miejscu są 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródzie oraz oficer operacyjny. Najprawdopodobniej była to próba samobójcza.

Tę ostatnią informację potwierdził Rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Grzegorz Różański

Świadek – dróżniczka widziała, jak mężczyzna siedzący na peronie w momencie nadjeżdżającego pociągu gwałtownie wybiegł i skoczył z peronu pod pociąg.

Foto: KP PSP Ostróda

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *