TRAGEDIA! CZTERECH MIESZKAŃCÓW POWIATU ELBLĄSKIEGO ZGINĘŁO W ZMIAŻDŻONYM BUSIE!

Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S5 w miejscowości Niewieścin (pow. świecki). Ofiary śmiertelne to mężczyźni w wieku od 24 do 41 lat podróżujące fordem transitem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Wczoraj (16.05.22) ok 9.50 w miejscowości Niewieścin na drodze ekspresowej S5, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wynika, że doszło do zderzenia czterech samochodów jadących pasem w kierunku Gdańska: osobowego peugeota, ciężarowego mana, forda transita oraz ciężarowego volvo.

W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu ponieśli czterej mieszkańcy powiatu elbląskiego podróżujący fordem. 53-letni kierowca volvo, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 46-letni kierowca mana oraz 36-letni kierujący peugeotem nie odnieśli obrażeń.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Foto: KPP  Świecie, OSP Dobrcz

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *