ZUS

TEMATYCZNE DYŻURY TELEFONICZNE Z EKSPERTAMI ZUS I SZKOLENIE ONLINE

W dniach 28 i 30 kwietnia uruchomione zostaną 2 dyżury telefoniczne z ekspertami ZUS Oddziału w Elblągu a także szkolenie on-line. W wyznaczone dni na klientów będą czekać doradcy, którzy odpowiedzą na pytania z różnej tematyki.

• dyżur telefoniczny 28.04.2021 r. na temat „Ulg w spłacie należności z tytułu składek – formy pomocy dla przedsiębiorców”, w godz. 9:00 do 13:00 pod numerem (89) 644 88 24.

• dyżur telefoniczny 30.04.2021 r. na temat „Zasad ustalania ustawodawstwa właściwego i podstawy wymiaru składek dla pracowników i osób prowadzących działalność poza granicami Polski”, w godz. 8:00 do 14:00 pod numerem (55) 641 36 35.

• bezpłatne szkolenie on-line 30.04.2021 r. o godzinie 9:00 na temat Ustalania prawa do świadczeń z tytułu choroby wprowadzonych ustawą o COVID-19 (kwarantanna, izolacja, zasiłek opiekuńczy). W trakcie szkolenia omówimy:

1. Ogólne informacje na temat świadczeń przysługujących z tytułu ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

2. Ustalanie podstawy świadczeń po zmianie etatu w związku z ustawą o COVID.

3. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy.

4. Świadczenia z tytułu kwarantanny i izolacji.

Zapisy na szkolenie przyjmujemy do 29 kwietnia 2021 r., tylko mailowo na adres Elblag_szkolenia@zus.pl

W zgłoszeniach prosimy o podanie:

1. Adresu e-mail, na który wyślemy zaproszenie.

2. Datę i temat szkolenia.

3. Numer telefonu do kontaktu.

Szkolenie prowadzone będzie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W dniu spotkania na wskazany przez Państwa adres mailowy ZUS wyśle link do wydarzenia. Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku Join meeting (dołącz do spotkania).

Anna Ilukiewicz

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS

województwa warmińsko-mazurskiego

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *