TATUŚ MIAŁ 3 PROMILE – ODEBRAŁ CÓRKĘ Z PRZEDSZKOLA, POSZLI DO PARKU, GDZIE… SPOŻYWAŁ ALKOHOL

Policjanci piskiej prewencji interweniowali w sprawie ojca, który opiekował się 4-letnią córką mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. O zdarzeniu funkcjonariuszy poinformowała zaniepokojona matka dziecka, która była w pracy. Ojciec miał odebrać córkę z przedszkola. Później widziany był w parku, gdzie w obecności 4-latki pił alkohol. 

W czwartek (18.11.2021r.) po godz. 17.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która poinformowała, że jej były partner odebrał ich 4-letnią córkę z przedszkola i najprawdopodobniej jest pijany. Zgłaszająca miała informację, że mężczyzna ten widziany był w parku, gdzie spożywał alkohol. Zadzwoniła na policję, bo nie może wyjść z pracy, a boi się o córeczkę. Ojciec dziewczynki nie odbierał od kobiety telefonów. Zgłaszająca nie potrafiła powiedzieć, gdzie teraz może być jej były parter z dzieckiem.

Policjanci sprawdzając teren miasta na jednej z ulic zauważyli grupkę nietrzeźwych mężczyzn idących z małą dziewczynką. Wśród nich był ojciec 4-latki. To 36-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W tej sytuacji dziewczynka przekazana została pod opiekę babci.

Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

KPP Pisz

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *