ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZNĘ NA ZDJĘCIU? MOŻE ON MIEĆ ZWIĄZEK Z KRADZIEŻAMI W OSTRÓDZIE

Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży do których doszło pod koniec grudnia 2020 roku w sklepach ze sprzętem rtv i agd w Ostródzie. W toku przeprowadzonych czynności ustalili, że związek z tymi przestępstwami może mieć osoba, której wizerunek został utrwalony na nagraniach z monitoringu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie wyjaśniają sprawę kradzieży, do których doszło pod koniec grudnia 2020 roku w sklepach ze sprzętem rtv i agd w Ostródzie. Skradzione wówczas zostały przedmioty o łącznej wartości ponad 2500 zł. W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z tymi przestępstwami może mieć mężczyzna, którego wizerunek utrwalony został na nagraniach z monitoringu.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają osobę na zdjęciach, np. po ubiorze, o kontakt. Informacje mogą być przekazywane anonimowo oficerowi dyżurnemu KPP w Ostródzie pod numerem telefonu: 47 73 242 00 lub mailowo na adres: prasowy@ostroda.ol.policja.gov.pl

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *