REGION: 52-LETNI OLSZTYNIANIN NIE ŻYJE PO TRAGICZNYM POŻARZE DOMKU LETNISKOWEGO

Szczycieńskie służby ratunkowe pracowały na miejscu tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło w miejscowości Warchały przy ulicy Jeziornej. Z ogniem walczyło, aż 6 zastępów straży pożarnej. Wewnątrz domku strażacy ujawnili zwęglone zwłoki mężczyzny. Czynności do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora prowadzili szczycieńscy śledczy.

W piątek (17.12.21r.) około godz. 19:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy przyjął telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Warchały przy ulicy Jeziornej pali się domek letniskowy. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało również, że budynek położony jest blisko lasu i istnieje obawa, że ogień się rozprzestrzeni. Na miejscu z ogniem walczyło, aż 6 zastępów straży pożarnej. Strażacy na parterze budynku konstrukcji murowanej znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny. Na posesji przed domkiem stał zaparkowany pojazd marki Honda, zarejestrowany na 52-letniego mieszkańca Olsztyna. Przybyła na miejsce żona 52-latka potwierdziła jego tożsamość znalezionego mężczyzny.

Całkowitemu spaleniu uległ dach konstrukcji drewnianej. Z relacji strażaków wynika, że do pożaru mogło dojść od rozpalonego wewnątrz domku kominka bądź zwarcia w instalacji elektrycznej.

Czynności na miejscu, do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora prowadzili szczycieńscy śledczy. Obecnie ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *