PIŁKARZE SOKOŁA I SIATKARZE SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO RAZEM ZAGRALI DLA WOŚP

W niedzielę 13 stycznia w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się specjalny Wielki Mecz podczas, którego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrali piłkarze ostródzkiego Sokoła oraz siatkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ostróda.

Żeby było sprawiedliwie rozegrano 2 połowy meczu piłki nożnej oraz 2 siatkarskie sety. Dodatkowo każdy chętny widz mógł wziąć udział w drugich połowach obu meczy po wrzuceniu do puszki wolontariuszy symbolicznego datku. meczu. Podczas przerw odbywały się licytacje, które prowadził Rafał Dąbrowski. Pieniądze w ten sposób uzyskane także zasiliły konto 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do dobrej zabawy włączył się także burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak, który zagrał w barwach Sokoła podczas jednego z siatkarskich setów. Uzbierano ok. 4 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do dziecięcych szpitali. Tego dnia nie były ważne wyniki lecz wspólna sprawa i zjednoczenie sił na rzecz szczytnego celu.

Tutaj możecie obejrzeć filmik z pierwszego seta meczu siatkarskiego rozegranego tego dnia między piłkarzami Sokoła, a siatkarzami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie z udziałem Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka: https://www.facebook.com/OstrodaFlesz/videos/344889259434427/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *