PIJANA MATKA PRZEWRÓCIŁA SIĘ Z MAŁYM DZIECKIEM NA BALKONIE. TAK WYGLĄDAŁA JEJ OPIEKA

Kobieta przewróciła się z małym dzieckiem na balkonie, co zaniepokoiło postronne osoby. Okazało się, że to nietrzeźwa matka ze swoją roczną córeczką. Matka miała 1,7 promila alkoholu w organizmie, dlatego jej dziecko trafiło pod opiekę trzeźwej babci.

Do policjantów wpłynęło zgłoszenie, że prawdopodobnie nietrzeźwa kobieta opiekuje się małym dzieckiem. Kobieta przewróciła się z nim na swoim balkonie, co zostało zauważone przez postronne osoby. Policjanci potwierdzili, że w mieszkaniu przebywa wyraźnie nietrzeźwa matka ze swoim rocznym dzieckiem. Badanie alkomatem wykazało u niej 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dziecko nie miało obrażeń, ale stan kobiety nie pozwalał jej na właściwą opiekę, dlatego dzieckiem zajęła się trzeźwa babcia. O tym zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny.

Policjanci w czasie codziennych służb sprawdzają każdą informację dotyczącą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi. Każdy sygnał o nietrzeźwych rodzicach jest sprawdzany po to, żeby właściwe podmioty mogły podjąć odpowiednie czynności i wyciągnąć konsekwencje wobec nieodpowiedzialnych rodziców.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *