WESPRZYJ OSTRÓDĘ GRAJĄC – POMÓŻ SCHRONISKU I DOMOM DZIECKA I WYGRAJ KONSOLĘ XBOX!

Do zabawy przyłączyć może się każdy dorosły mieszkaniec miasta, który ma odrobinę czasu i chęci. Nic więcej nie jest wymagane, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Policealną Pascal. Bierze w nim udział 18 miast, w których są placówki tej szkoły, w tym Ostróda!

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, ale wygrywa również miasto. A finansowe wsparcie popłynie do dwóch organizacji. Jeśli lubisz pomagać zwierzętom, wspierać dzieci, to tym bardziej warto wziąć udział w zabawie!

Konkurs organizowany jest z okazji jubileuszu działalności Szkół Pascal. Sekretariat szkoły w naszym mieście znajduje się w Ostródzie przy ul. Czarnieckiego 11.

Pascal już od ponad 10 lat umożliwia zdobycie zawodu w rok bądź dwa lata. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.olimpiadamiast.pl – nim zaczniemy grać, należy wybrać jedno z miast.

Gramy dla Ostródy, więc wybieramy Ostróda. A później już tylko pokonujemy przeszkody na torze.

W każdej grze uczestnik zdobywa punkty, które powiększają pulę miasta i jego. Punkty można zdobywać od 10 czerwca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r. Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series. Gracze, którzy zajmą, dzięki swojej punktacji, od II do X miejsca zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal.

Natomiast miasto, które będzie miało najwięcej punktów, dostanie nagrodę pod postacią wsparcia dla dwóch organizacji. W naszym mieście, jeśli wygramy, organizator przekaże po 3000 zł dla Dom Dziecka w Morągu i Dom Dziecka w Szymonowie oraz dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Ostródzie.

Wzięcie udziału w konkursie nie kosztuje nic poza czasem poświęconym na grę. A warto grać często i dużo, bo dzięki temu dwie organizacje w Ostródzie mogą otrzymać finansowe wsparcie. Dobrym pomysłem jest ściągniecie aplikacji – Pascal Szkoły za darmo! bo również w niej znajdzie się przekierowanie do strony olimpiadamiast.pl Gramy gdy tylko mamy czas, bez względu na miejsce.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *