OD DZIŚ ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA OBWODNICY OLSZTYNA

Dziś 10 września zmienia się organizacja ruchu na obwodnicy Olsztyna w rejonie węzła Pieczewo. Ruch na około 2,5-kilometrowym odcinku będzie odbywał się jedną jezdnią w dwóch kierunkach. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podyktowane jest naprawą gwarancyjną deformacji nawierzchni spowodowanej osiadaniem gruntu. Koszt naprawy ponosi wykonawca robót.

Od piątku prawa jezdnia będzie zamknięta

W piątek, 10 września, w godzinach porannych wyłączona z ruchu zostanie prawa jezdnia obwodnicy (w kierunku Augustowa) na odcinku około 2,5 km. Ruch zostanie skierowany na jezdnię lewą i będzie odbywał się dwukierunkowo. W tym celu zostaną wykorzystane przejazdy awaryjne zlokalizowane w km 17+530 i 19+900.

Jadący DK53 – uwaga!

Z uwagi na częściowe zamknięcie łącznic na węźle Pieczewo, podróżni jadący drogą krajową nr 53 z Klewek lub Olsztyna, aby kontynuować jazdę w kierunku Augustowa, będą musieli kierować się na węzeł Jaroty w celu wjechania na obwodnicę.

Apel do kierowców – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przewidujemy, że czasowa organizacja ruchu potrwa około pięć tygodni. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

default

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *