NIEPRZYTOMNA KOBIETA ZNALEZIONA W BUDYNKU W DĄBRÓWNIE. POLICJANCI ZAPOBIEGLI TRAGEDII

Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Dąbrównie podejmując zdecydowane działania na miejscu przeprowadzanej interwencji zapobiegli śmierci 51-letniej, którą odnaleźli nieprzytomną w jednym z pomieszczeń jej domu.

W czwartek 1 czerwca policjanci miejscowego posterunku udali się do jednego z domów na terenie Dąbrówna, wewnątrz którego według zgłaszających wyczuwalna jest silna woń gazu. Policjanci po dotarciu na miejsce weszli do budynku i niezwłocznie dokonali sprawdzenia wszystkich pomieszczeń.

W łazience domu zauważyli nieprzytomną kobietę. W domu znajdowała się również odkręcona butla z której ulatniał się gaz. Z uwagi na jego wysokie stężenie policjanci niezwłocznie podjęli decyzję o otwarciu okien i drzwi przy jednoczesnym udzieleniu pierwszej pomocy 51-letniej kobiecie.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy Straży Pożarnej poszkodowaną wyniesiono na zewnątrz gdzie następnie przekazano ją zespołowi karetki pogotowia. Przyczyny zdarzenia będą teraz przedmiotem prokuratorskiego śledztwa.

Policjantom gratulujemy determinacji i zdecydowanego działania.

mp, KPP Ostróda

post. Kamil Karpiński, sierż. Radosław Sztukowski
Posterunek Policji w Dąbrównie

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *