NIE DO 30, A TYLKO DO 19 WRZEŚNIA PLAC TYSIĄCLECIA BĘDZIE ZAMKNIĘTY DLA SAMOCHODÓW

Nie od 16 do 30 września, jak wcześniej zapowiadano, a tylko od 16 do 19 września Plac Tysiąclecia zostanie zamknięty dla samochodów. O zmianie terminu testowego zamknięcia placu poinformowało dziś Miasto Ostróda.

O planowanym zamknięciu Placu Tysiąclecia w Ostródzie informowaliśmy Was tutaj: W DNIACH 16-30 WRZEŚNIA CZĘŚĆ PLACU TYSIĄCLECIA ZAMKNIĘTA DLA SAMOCHODÓW!
Dziś Miasto poinformowało:
Szanowni Ostródzianie,
po spotkaniach z częścią mieszkańców oraz przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą na Placu Tysiąclecia w Ostródzie, wsłuchując się we wszystkie opinie i sugestie, zdecydowaliśmy o skróceniu testowego zamknięcia ww. lokalizacji dla ruchu samochodowego.
Informujemy więc, iż Plac Tysiąclecia zostanie wyłączony z ruchu samochodowego na okres od 16 września br. do 19 września br. Jednocześnie zachęcamy do dalszych rozmów, których przedmiotem będą ewentualne zmiany w przestrzeni oraz funkcjonowaniu Placu. Rozmowy będą prowadzone w specjalnie wydzielonej strefie na Placu Tysiąclecia w dniach 16 – 18 września. W czasie zamknięcia Placu Tysiąclecia prowadzone będą na nim działania animacyjne oraz rekreacyjne, których szczegóły podamy w dniu jutrzejszym.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *