KS. G. RADZISZEWSKI, WIELOLETNI PRACOWNIK OSTRÓDZKIEGO „SALEZJANA”, ZGINĄŁ W WYPADKU AUTOKARU W CHORWACJI

W sobotę 6 sierpnia na autostradzie A4 na północ od stolicy Chorwacji (Zagrzebia) między miejscowościami Jarek Bisaszki i Podvorec, doszło do wypadku polskiego autobusu. Jadący w kierunku Zagrzebia autokar zjechał z drogi i wpadł do rowu przy autostradzie. Autokarem podróżowali uczestnicy pielgrzymki do Madjugorie.

Wszystkie ofiary wypadku to polscy obywatele. 32 osoby zostały ranne, a 12 zginęło. Wśród osób, które zginęły w wypadku był ks. Grzegorz Radziszewski.

Salezjanin ks. Grzegorz Radziszewski z parafii w Sokołowie Podlaskim był wieloletnim pracownikiem oraz wicedyrektorem Zespołu Szkół Salezjańskich im. św. Dominika Savio w Ostródzie.

Takimi słowami pożegnano na stronie Zespołu Szkół Salezjańskich w Ostródzie:

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. Grzegorza Radziszewskiego.

Nieszczęśliwy wypadek autokaru z uczestnikami pielgrzymki do Madjugorie jest od kilku dni tematem licznych wiadomości. Do nas dotarła jedna ze smutniejszych informacji. Wśród pielgrzymujących do Madjugorie był również ks. Grzegorz Radziszewski, wieloletni pracownik naszej szkoły oraz wicedyrektor. W wyniku obrażeń odniesionych podczas wypadku ks. Grzegorz nie dotarł do celu pielgrzymki.

Modlitwą otaczamy wszystkich bliskich ks. Grzegorza.

Niech spoczywa w pokoju.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *