JUBILEUSZOWY KONCERT OSTRÓDZKIEJ ORKIESTRY MIEJSKIEJ

W piątek 26 października w ostródzkim zamku licznie przybyła publiczność mogła wysłuchać koncertu jubileuszowego Orkiestry Miejskiej pod dyrekcją Sławomira Oleczka.

Gościem specjalnymi wieczoru był tym razem Warszawski Duet Akordeonowy czyli Jacek Małachowski i Piotr Kopietz. Ten ostatni zagrał także na akordinie, francuskim instrumencie dętym. Podczas koncertu zaśpiewali Jan Stefan Orzechowski i Danuta Horbacz, która wykonała m.in. popularny utwór Nataszy Zylskiej „Kasztany”.

Orkiestra Miejska jest nieodłącznym elementem kulturalnej Ostródy już od 25 lat. My gratulujemy jej rewelacyjnej kondycji i życzymy wielu kolejnych i równie pięknych jak ten jubileuszowy koncertów. Kunszt Orkiestry od wielu lat docenia publiczność, która zawsze licznie przychodzi na jej koncerty.

Fragment jubileuszowego koncertu i utwory tytułowy z filmu 1492 Conquest of Paradise Vangelisa oraz piosenka Nataszy Zylskiej „Kasztany”w wykonaniu Danuty Horbacz można wysłuchać tutaj: https://www.facebook.com/OstrodaFlesz/videos/2203799426563480/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *