HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI I WIELKIE MORSOWANIE DLA CHOREGO SEBASTIANA

29 lutego i 1 marca odbędą się dwa wydarzenia, których celem jest wsparcie chorego Sebastiana, który wskutek komplikacji okołoporodowych choruje m.in. na wodogłowie i czterokończynowe porażenie mózgowe. Przeszedł cztery operacje ratujące życie. Jego zapał i determinacja w walce o siebie zaskoczyła już nie jednego lekarza. Nieustanna i systematyczna rehabilitacja pozwala mu gonić swoich rówieśników.29 lutego 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu przy ul. Mickiewicza 25 odbędzie się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu pod patronatem Burmistrza Morąga.

Początek turnieju o godz. 16:00. O zwycięstwo walczyć będzie 8 drużyn, w tym: policjanci z Morąga, Nidzicy, Szczytna, Olsztyna, a także żołnierze z Morąga, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie oraz zaprzyjaźnione morąskie drużyny takie jak „Elyta”. Organizatorem turnieju jest NSZZ Policjantów a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim pomoc dla Sebastianka, popularyzacja piłki nożnej oraz wdrażanie zasad fair play. Ponadto każda z drużyn do turnieju wnosi wpisowe,  a zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na cele charytatywne a dokładnie na pomoc dla Sebastianka.

W tej edycji turnieju pieniądze przekazane na konto jak i zebrane do puszek wspomogą:
– sfinansowanie  dwóch 10- dniowych intensywnych turnusów wyjazdowych, których łączny koszt to ok. 16 000 złotych,

 1 marca o godz. 12.30 w Bogaczewie w pięknym jeziorze Narie odbędzie się I Wielkie Morsowanie dla Sebka.

Zbiórka na plaży Miejskiej w Bogaczewie. Każda osoba, która tego dnia zdecyduje się przyjechać i wejść do wody pomoże Sebkowi. Pewno zastanawiacie się jak a więc wyjaśniamy. Sponsorzy tego wydarzenia: „Agromech Kowalewski” , „Tailor Hotel”, oraz „WD-TECH” za każdą osobę która wejdzie do wody zapłacą po 10 złotych. Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na cel charytatywny czyli pomoc dla Sebka.

W programie organizatorzy zapewniają wspaniałe i niezapomniane wrażenia,  doskonałą zabawę, ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz strawę w postaci pysznej zupy dzięki uprzejmości „Hotelu Elektor” i kiełbaski oczywiście z ogniska.

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *