BIEGAŁ Z KANISTREM I GROZIŁ RODZEŃSTWU SPALENIEM MIESZKANIA

Wobec 27-letniego mieszkańca powiatu iławskiego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Mężczyzna musi stawiać się w jednostce policji, wyprowadzić się z lokalu wspólnie zajmowanego z pokrzywdzonymi oraz powstrzymywać się od alkoholu.

Policjanci zostali poinformowani o awanturze w jednym z domów w gminie Kisielice. Zgłaszająca dodała, że nietrzeźwy brat biega z kanistrem i grozi, że podpali mieszkanie. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali agresywnego 27- latka.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że to nie pierwsza awantura, podczas której mężczyzna znajdując się pod działaniem alkoholu grozi swojej siostrze i bratu. Rodzeństwo w obawie o życie i zdrowie postanowiło o wszystkim poinformować policjantów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 27-latkowi.

W związku z powyższym  Prokurator Prokuratury Rejonowej w Iławie zastosował wobec mieszkańca gminy Kisielice policyjny dozór. Teraz mężczyzna będzie musiał stawiać się w jednostce policji, wyprowadzić się z lokalu wspólnie zajmowanego z pokrzywdzonymi oraz powstrzymywać się od alkoholu.

KPP Iława

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *