GM. GRUNWALD: PIJANY KIEROWCA BEZ UPRAWNIEŃ POTRĄCIŁ… KONIA

Wczoraj 18 listopada około godz. 16:30 w m. Rychnowska Wola, gm. Grunwald doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego podczas którego kierujący toyotą doprowadził do potrącenia konia.

Jak ustalili ostródzcy policjanci, kierujący 68-latek w trakcie wyprzedzania pędzonej prawidłowo kolumny zwierząt gospodarstwa rolnego doprowadził do potrącenia konia, który na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Następnie po obejrzeniu uszkodzeń swojego auta oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zachowanie mężczyzny wskazywało, iż może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Dalsze czynności interweniujących policjantów potwierdziły ten fakt. Badanie 68-latka wykazało obecność 1 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna prowadził samochód osobowy nie posiadając do tego wymaganych uprawnień.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Post Author: redakcja

3 thoughts on “GM. GRUNWALD: PIJANY KIEROWCA BEZ UPRAWNIEŃ POTRĄCIŁ… KONIA

  Fghgddf

  (23 marca 2022 - 22:44)

  A to że konie i krowy chodzą całym rokiem po całej jezdni to nic, nikt nie może sobie z tym poradzić z mieszkańców rychnowskiej woli droga zasrana i zwierzęta trzeba omijać A właścicielka wyzywa wszystkich

  Fghgddf

  (23 marca 2022 - 22:46)

  Masakra mieszkańcy i tak mają stalowe nerwy zwierzęta całym rokiem na drodze odchody na asfalcie zniszczone posesje do właścicielki nie dociera trzeba omijać jadąc konie i krowy

  Fghgddf

  (23 marca 2022 - 23:03)

  Właściciel ukarać zwierząt też bo nie pilnuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *