GM. GRUNWALD: OSOBÓWKA UDERZYŁA W DRZEWO W MIELNIE. KIEROWCA W SZPITALU

Wczoraj w środę 22 marca o godz. 22.12 służby ratownicze otrzymały wezwanie do wypadku w miejscowości Mielno (Gmina Grunwald).

 

Samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba uderzył w drzewo. W momencie dojazdu służb ratowniczych kierowca był zakleszczony w uszkodzonym pojeździe. Mężczyzna był nieprzytomny. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych by dostać się do poszkodowanej osoby. Pomagali również w ewakuacji mężczyzny do karetki, który został zabrany do szpitala. – powiedział mł. bryg. Marcin Wiśniewski oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie

 32-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo. Uderzenie było tak silne, że kierujący BMW został przetransportowany do szpitala z obrażeniami ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego stan jest ciężki. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia. – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie.

W akcji brały udział jednostki: 1 zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Ostródy, 3 zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych: Gierzwałdu, Frygnowa i Zybułtowa, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Gierzwałdzie

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *