GDAŃSK – ODKRYJ WYJĄTKOWE SALE KONFERENCYJNE W NAJLEPSZYCH LOKALIZACJACH BIZNESOWYCH MIASTA

Gdańsk to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast Polski. To właśnie on, wraz z Gdynią oraz Sopotem, tworzy tak zwane Trójmiasto czyli policentryczny ośrodek metropolitalny obejmujący powierzchnię aż 414,38 km2. Co jednak najistotniejsze to fakt, że opisywane miasto odznacza się niezwykle wysokim potencjałem inwestycyjnym. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób jest zainteresowanych organizacją konferencji w Gdańsku. Pozostaje tylko jedno pytanie, a mianowicie gdzie konkretnie zorganizować spotkanie o charakterze biznesowym?

Stary Maneż

Stary Maneż to lokal zajmujący szczególną pozycją na kulturalnej mapie Gdańska. To miejsce, w którym odbywają się zarówno imprezy muzyczne, jak i wydarzenia o charakterze aktorskim, kulturalnym czy też edukacyjnym. Naturalnie Stary Maneż wspaniale sprawdzi się także w roli sali konferencyjnej bądź bankietowej. Lokal oferuje nowoczesne sale konferencyjne Gdańsk posiadające wysoki na 6 metrów sufit, designerskie, przeszklone ściany oraz bogate zaplecze technologiczne.

ARCHE Dwór Uphagena

ARCHE Dwór Uphagena to 4-gwiazdkowy hotel mieszczący się w historycznym budynku umiejscowionym w dzielnicy Dolne Miasto. Opisywane miejsce wyróżnia się zarówno minimalistycznym, industrialnym designem, jak i zabytkowymi elementami wnętrza (najstarsza część budynku datowana jest na 1800 roku!). Hotel oferuje zarówno możliwość noclegu, jak i organizacji różnego typu spotkań o charakterze biznesowym. ARCHE Dwór Uphagena dysponuje aż 9 salami konferencyjnymi wyposażonymi w klimatyzację, dostęp do światła dziennego, Internet, ekran, projektor, mikrofon, flipchart oraz inteligentny panel do zarządzania światłem i dźwiękiem.

Hotel Królewski

Kolejnym, godnym uwagi obiektem konferencyjnym jest 3-gwiazdkowy Hotel Królewski zlokalizowany nad rzeką Motławą, na Wyspie Ołowianka. Obiekt oddaje do dyspozycji swoich gości nowoczesne zaplecze biznesowe z trzema funkcjonalnymi salami konferencyjnymi. Największa sala (Superior) posiada 168 m2 powierzchni i z powodzeniem mieści aż 180 osób w układzie teatralnym. Każde z pomieszczeń konferencyjnych wyposażone jest w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, mikrofon oraz dostęp do Internetu.

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *