FESTYN W KRETOWINACH NAD JEZIOREM NARIE

Morąski Dom Kultury i Burmistrz Morąga byli organizatorami Festynu w Kretowinach, który odbył się 14 lipca przy plaży głównej nad Jeziorem Narie. 
W trakcie imprezy na uczestników czekało wiele atrakcji.
Festyn rozpoczęła grupa artystyczna „O’karyna”, która przedstawiła program pt.: „Bajkowe Przystanki”. Rodzina „pajacyków” i „klaunów” zabrała dzieci w przestrzeń fantazji zaczarowaną drogą pełną różnych przystanków. Był przystanek bajkowy, przystanek kolorowej tęczy oraz przystanek wesołych piłeczek. Z każdą stacją dzieci odkrywały nowe konkurencje i zabawy otrzymując nagrody rzeczowe za czynne uczestnictwo.

W dalszej części imprezy zespół „Brass” zabawiał widzów znanymi przebojami muzyki rozrywkowej.
Zwieńczeniem festynu był program artystyczny pt.: „Piosenka jest dobra na wszystko”.
Zawodowi artyści z Teatru Muzycznego „Hals” zaśpiewali największe polskie przeboje z lat 50-tych, 60-tych i kolejnych aż do lat 90-tych.
Piosenki wykonywane były w nowych aranżacjach. Całość programu przeplatana była dowcipnym komentarzem, tworzącym program estradowy z dużą domieszką satyry.
Nie zabrakło również konkursów dla publiczności.

Imprezę wsparli: Ośrodek Wypoczynkowy „Krecik”, Zakład Rybacki w Bogaczewie, Cukiernia „Graczyk”, Ośrodek Wypoczynkowy „U Stasia”, PSS „Społem” w Morągu, Firma „Marmir”, Ośrodek Wypoczynkowy „Wyspa Brzozowa”, Urząd Miejski w Morągu, Bar DuDu, PHU „Marketing”, Świat Dziecka „Smyk”, Księgarnia „Wiedza”

Impreza odbyła się 14 lipca 2018 r. przy plaży głównej nad jeziorem Narie.

Źródło: MDK Morąg

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *