CHORA OLIWKA Z MORĄGA MA MARZENIE. POMÓŻ JEJ GO SPEŁNIĆ!

17-letnia Oliwia z Morąga choruje na retinopatia wcześniacza i stwardnienie rozsiane.  Pomimo wszystkich przeciwności Oliwka nie poddaje się. Uwielbia muzykę i zwierzęta. Jej wielką pasją jest też gotowanie.

Oliwia urodziła się jako wcześniak, w 28. tygodniu ciąży. Tak wczesne przyjście na świat miało dla niej konsekwencje, z którymi zmaga się do dzisiaj. U dziewczynki zdiagnozowano retinopatię wcześniaczą. Konieczna była laseroterapia i operacja. Pomimo tego nasza Podopieczna widzi tylko na jedno oko w około 30%. Drugie oko zanikło i Oliwka nosi epiprotezę.

W 2018 roku na nastolatkę spadł kolejny cios. Zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Jest to przewlekła, nieuleczalna choroba układu nerwowego polegająca na zaburzeniach w przekazywaniu impulsów nerwowych. Jej objawy to m.in. zmęczenie, niedowład kończyn, zaburzenia czucia oraz koordynacji i równowagi.

Nastolatka marzy o Thermomixie. Dzięki takiemu urządzeniu mogłaby rozwijać swoje kulinarne umiejętności, przyrządzając posiłki dla rodziny i przyjaciół.  Pomóżmy proszę jej go  zdobyć. Uśmiech chorego dziecka jest bezcenny, ale w tym przypadku jest określona potrzebna kwota.  .  Każda złotówka przybliża nas do celu. Poświęć chwilę i wyślij kilka złotych. Udostępnij zbiórkę. Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/846

Proszę nie oceniaj i nie krzywdź złym słowem. Pomyśl jakbyś się czuł na miejscu chorego dziecka lub jego najbliższych, czytając komentarz. Każda malutka darowizna przybliża nas do celu i można ją odliczyć od podatku. Z góry dziękuję za każdą pomoc! Udostępnienie też jest ogromnym wsparciem. Dzięki temu inne ciężko chore i niepełnosprawne dzieci mogą się dowiedzieć, że mają szanse na spełnienie swoich marzeń dzięki Fundacji Dziecięca Fantazja. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby dzieci i ich rodziców, aby wnieść w ich życie odrobinę radości. Zapraszamy chore dzieci do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Zobacz jak działamy na portalu wishsurfing.pl. Setki marzeń do spełnienia, setki chorych dzieci potrzebujących odrobiny radości.

 

Pomimo wszystkich przeciwności Oliwka nie poddaje się. Uwielbia muzykę i zwierzęta. Jej wielką pasją jest też gotowanie. Dlatego nastolatka marzy o Thermomixie. Dzięki takiemu urządzeniu mogłaby rozwijać swoje kulinarne umiejętności, przyrządzając posiłki dla rodziny i przyjaciół.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *