9 KOLIZJI I PIJANI NA JEDNOŚLADACH NA DROGACH POWIATU OSTRÓDZKIEGO W WEEKEND

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu doszło do 9 niegroźnych kolizji drogowych. Wśród nietrzeźwych kierujących tym razem dominowali motorowerzyści.

W piątek (02.09.22) w Marwałdzie gm. Dąbrówno policjanci referatu ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego skuterem marki wonjan. W toku wykonywanych czynności okazało się, że 63-latek kierował swoim pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność prawie promil alkoholu w organizmie mężczyzny.

W miejscowości Klonowo gm. Ostróda kierujący skuterem 50-latek również przed rozpoczęciem jazdy spożywał alkohol w jego przypadku policjanci policjanci przygotowali dokumenty z wnioskiem o ukaranie do sądu. Badanie wykazało obecność prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie kontrolowanego.

Również w piątek (02.09.22) na ul. Pieniężnego w Ostródzie policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem 37-latka, który poruszał się swoim pojazdem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało obecność prawie 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Pojazd przekazano wskazanej osobie za pokwitowaniem.

Za swoje zachowanie w/w odpowiedzą przed sądem.

(mp), KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *