8 KOLIZJI I PIJANI NA JEDNOŚLADACH W MIŁOMŁYNIE, SAMINIE I MORĄGU W WEEKEND

Pierwszy wakacyjny weekend należy uznać za względnie bezpieczny. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, a policjanci pracowali na miejscu 8 niegroźnych kolizji. Zatrzymano czterech nietrzeźwych kierujących motorowerami i rowerami

W piątek (24.06.22) w Miłomłynie podczas patrolu dokonali zatrzymania 45-letniego mężczyzny, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało prawie 3 alkoholu w organizmie rowerzysty. Na rowerzystę nałożono mandat w wysokości 2500,- złotych.

W sobotę (25.06.22) również w Miłomłynie policjanci zatrzymali do kontroli drogowego kierującego motorowerem m-ki burton w stanie po użyciu alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Również w sobotę (25.06.22) w miejscowości Samin gm. Dąbrówno policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego, który kierował motorowerem marki taotao, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj (26.06.22) w Morągu policjanci zatrzymali 41-latka, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Na wyżej wymienionego nałożono mandat karny w wysokości 2500 złotych.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *