REFERENDUM O ODWOŁANIE WÓJTA GM. GRUNWALD ADAMA SZCZEPKOWSKIEGO 5 WRZEŚNIA!

Państwowy Komisarz Wyborczy w Elblągu II wydał postanowienie o przeprowadzeniu referendum gminnego w sprawie odwołania Wójta Gminy Grunwald przed upływem kadencji. Termin to 5 niedziela, 5 września 2021 roku.

O powodach oraz zawiązaniu się komitetu referendalnego informowaliśmy Was już tutaj: BĘDZIE REFERENDUM O ODWOŁANIE WÓJTA GMINY GRUNWALD? JEST JUŻ KOMITET REFERENDALNY

Dziś Państwowy Komisarz Wyborczy wydał postanowienie, w którym wyznaczył datę referendum na 5 września 2021 roku.

Przypomnijmy, że :

W dniu 26 kwietnia 2021 r.  Pełnomocnik Inicjatora Referendum – powiadomił Wójta Gminy Grunwald o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Wójta Gminy Grunwald przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem grupy inicjatywnej jest Pani Sylwia Sadowska – Yusufoglu.

W dniu 26 kwietnia 2021 r. do Komisarza Wyborczego w Elblągu II wpłynęło powiadomienie pełnomocnika inicjatora referendum o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Wójta Gminy Grunwald przed upływem kadencji.

W dniu 23 czerwca 2021 r. Pełnomocnik Grupy Inicjatywnej przekazał Komisarzowi Wyborczemu w Elblągu II wniosek mieszkańców o przeprowadzenie referendum gminnego w sprawie odwołania Wójta Gminy Grunwald przed upływem kadencji.

W dniu 19 lipca 2021 r. Komisarz Wyborczy w Elblągu II wydał postanowienie o przeprowadzeniu referendum gminnego w sprawie odwołania Wójat Gminy Grunwald przed upływem kadencji.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *