4 OSOBY RANNE! W UCZESTNIKÓW KOLIZJI CIĄGNIKA Z OPLEM WJECHAŁ INNY SAMOCHÓD!

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie między Drygałami a Bemowem Piskim. Najpierw doszło do kolizji, a kilka minut później w jej uczestników wjechał innych samochód. Cztery osoby zostały ranne w tym jedna przetransportowana została do szpitala śmigłowcem. 

W czwartek (18 listopada br.) o godz. 6.30 na trasie Drygały – Bemowo Piskie, w gminie Biała Piska, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel Astra z ciągnikiem rolniczym. Zaledwie kilka minut później oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenie, że w uczestników tego zdarzenia drogowego wjechał inny opel i są osoby poszkodowane.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Ustalili, że najpierw doszło do kolizji drogowej. Kierujący pojazdem marki Opel Astra, na łuku drogi, nie zachował należytej ostrożności i zjechał prosto w drogę gruntową, gdzie uderzył w przyczepę wyjeżdżającego ciągnika rolniczego. 72-letni kierowca opla w rozmowie z policjantami powiedział, że zjechał z głównej drogi, bo zmyliły go światła ciągnika. W zdarzeniu tym nie ucierpiała żadna osoba.

Kilka minut później w stojących przy pojazdach uczestników tej kolizji wjechał kierujący innego opla. Ten kierowca na łuku drogi także nie zachował należytej ostrożności i pojechał prosto zjeżdżając w drogę gruntową. Uderzył tam w stojących uczestników wcześniejszego zdarzenia. Tym samym cztery osoby zostały ranne. Jeden z poszkodowanych, 58-letni kierowca ciągnika, w ciężkim stanie przetransportowany został do szpitala śmigłowcem.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

KPP Pisz

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *