PASZKWIL WÓJTA GMINY GRUNWALD DO WŁADZ: CÓRKI RADNYCH TO LESBIJKI I INNE KWIATKI…

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że jeden z radnych Gminy Grunwald otrzymał list z… własnym nekrologiem. Pisaliśmy o tym tutaj: RADNY GMINY GRUNWALD DOSTAŁ LIST Z WŁASNYM NEKROLOGIEM. GŁUPI ŻART CZY POGRÓŻKA?  . Jednak to, co wypłynęło teraz, przyćmiewa te informację zdecydowania, a temat głośny jest już w Polsce. Na profilu radnej gminy mogliśmy przeczytać niezwykłe naszym zdaniem pismo. Dzięki temu pismu Wójta Gminy Grunwald Adama Szczepkowskiego do Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Gmina Grunwald stała się sławna w całej Polsce. I to za sprawą Bitwy, jednak nie tej pod Grunwaldem. O co w tym wszystkim chodzi?

Na początku listopada wójt Gminy Grunwald Adam Szczepkowski wystosował do Wojewody Warmińsko-Mazurskiego pismo. Trzeba przyznać, że to mocna lektura czasami zastanawialiśmy się, na jakim świecie żyjemy. Co więcej, pismo zostało także wysłane do wiadomości: Premiera Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego, Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego.

Pismo zostało wysłane tuż po referendum o odwołanie Rady Gminy Grunwald, które okazało się nieważne. W konkluzji swojego pisma Wójt Gminy Grunwald prosi o:

„interwencję w postaci rozwiązania Rady Gminy Grunwald. Postawa radnych i ich działania szkodzą dobru gminy i jej mieszkańcom. Ze swej strony dołączam dowody popierające moje słowa.”

Jakie to dowody – no, trzeba przyznać, że grubo wójt pojechał m.in. zarówno w stosunku do radnych, jak i swego poprzednika, mieszkańców czy posła Babalskiego. Według niego wszystko jest winą starego układu, z byłym wójtem na czele.

Bite 6 stron pisma to zbiór m.in. takich „rewelacji”, jak informacje o tym, że dwie radne mają córki lesbijki, jedna z radnych leczy się psychiatrycznie i propaguje środowiska LGBT, inny radny ukradł kartę podczas referendum itp… Oczywiście wszystko dokładnie opisane z imienia i nazwiska każdej z opisywanych osób!

Mnóstwo żali Wójt Gminy Grunwald wylewa na brak wsparcia od właściwie wszystkich – radnych, starostwa, parlamentarzystów z naszego regionu, co oczywiście ma związek z popieraniem przez nich starego układu w gminie. Nie tylko, że nie ma wsparcia, a wręcz ptrzeciwnie. Oprócz szerokiego opisu znajomości i układu, jako przykład mamy np. coś takiego:

„Poseł Babalski witając się z Henrykiem Kacprzykiem przytulał go na powitanie, jak wita się serdecznego przyjaciela. Do mnie, który siedziałem obok, nawet nie podał ręki”

W piśmie nie brakuje też dokładnych opisów, który z radnych gdzie pracuje i jakie ma powiązania. Takich kwiatków jest mnóstwo, łącznie z podważaniem decyzji ostródzkiego sądu czy bezstronności policji.

Informacja, która jednak najbardziej wstrząsnęła chyba wszystkimi to wykorzystywanie prywatnych informacji o radnych, zupełnie nie związanych z pełnieniem przez nich funkcji, a do tego uderzających w rodziny i prywatne osoby.

Do sprawy odniósł się Olsztyński Marsz Równości:

Zostaliśmy poinformowani o sytuacji, w której Adam Szczepkowski – wójt gminy Grunwald – w piśmie do Premiera Polski informuje między innymi o tym, że przewodnicząca rady gminy i radna gminy – mają córki lesbijki. Informacja ta została zamieszczona w kontekście sugerowanego braku kompetencji w obejmowanych przez nie stanowiskach.
Wykorzystywanie orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, szczególnie dzieci, do uzyskania własnych politycznych korzyści, jest godne potępienia.
W piśmie wójta, które każdy może pozyskać drogą informacji publicznej, informuje on, że przewodnicząca rady gminy Grunwald leczy się psychiatrycznie, co również wykorzystuje do jej stygmatyzacji. Takim działaniom również się sprzeciwiamy. – czytamy m.in.
Jak Wy widzicie tę sprawę, czy Waszym zdaniem Wójt ma prawo wykorzystywać wrażliwe informacje do naszym zdaniem po prostu walki politycznej? W piśmie zawarto wiele wrażliwych informacji naruszających godność ludzką, nie mających związku z faktem pełnienienia przez kogoś funkcji publicznej.

 

Post Author: redakcja

1 thought on “PASZKWIL WÓJTA GMINY GRUNWALD DO WŁADZ: CÓRKI RADNYCH TO LESBIJKI I INNE KWIATKI…

    zobacz

    (19 kwietnia 2021 - 18:18)

    Ten wójt to matoł, tępak. Ten tez się czepia dzieci ? Zobaczył że głupia anty patriotka, nie katoliczka – pawłowiczka – opieprza dziecko, to on tez chce być ” bohaterem ” dla kaczyńskiego ? W tym katechizmie – napisali – szanuj bliźniego jak siebie samego ale widać tępy wójt – posłuchał też jędraszewskiego – i dodał szanuj każdego ale nie lgbt itd. nie wstyd mieszkańcom tej Gminy że takiego głąba mają za wójta ? wstyd takiego wójta mieć . . DNO GŁUPOTA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *