ZDERZENIE DWÓCH SAMOCHODÓW NA STAREJ SIÓDEMCE MIĘDZY OSTRÓDĄ A MIŁOMŁYNEM

Dziś, w środę 28 kwietnia po godz: 13:00 na starej siódemce w okolicy Piławek między Ostródą a Miłomłynem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pierwsze informacje mówiły o 4 osobach uczestniczących w wypadku, w tym dzieciach.

Jak poinformował nas mł. bryg. Marcin Wiśniewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, rzeczywiście w zdarzeniu uczestniczyły 4 osoby, w tym dwoje dzieci – 15-latka i 10-ciomiesięczna dziewczynka.
Jako pierwszy na miejsce zdarzenia najechał strażak ochotnik z Małdyt, który zabezpieczył pojazdy, odłączył akumulatory. Następnie na miejscu pojawili się strażacy, którzy udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Na szczęście zdarzenie groźniej wyglądało, niż okazało się to w rzeczywistości. Ostatecznie skończyło się na niewielkich bólach i otarciach. Po przebadaniu przez Zespoły Ratownictwa Medycznego nie było konieczności hospitalizacji żadnej z osób.
Na miejscu pracowały służby: policja, po 2 zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródzie oraz z OSP KSRG z Miłomłyna.
Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia, droga w tym miejscu była zablokowana.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *