STAND-UP OSTRÓDA / TOMEK KOŁECKI & PATRYK GOSIŃSKI – PROWADZĄCY A. JAKSA JAKSZEWICZ

Zapraszamy do Tawerny w Ostródzie na klimatyczny stand-up comedy! Z nowym programem pojawi się TOMEK KOŁECKI. Towarzyszyć mu będzie PATRYK GOSIŃSKI zwycięzca konkursu Open Mic II Gali Stand-up Mrągowo. Całość poprowadzi klasycznie ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.

Bilety: od 30 zł >>> http://kbq.pl/64626
TOMEK KOŁECKI
Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.
PATRYK GOSIŃSKI
Gapa, hipochondryk i grubas w jednym. Gdy nie pisze żartów namiętnie przewraca się o własne nogi, oblewa colą i zaciąga kredyty. Na scenie aktywny od czerwca 2019 roku z przerwami na pracę, pandemię i pączki. Wystąpił na II Gali Stand-upu w Amfiteatrze nad Jeziorem Czos, dzięki wygranej na konkursie open-mic w Mrągowie. Suportował również Please Stand-up na Stadionie Legii Warszawa

Gdzie? Tawerna w Ostródzie

Kiedy? 7 stycznia, piątek, godz. 20:00

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *