STAND-UP OSTRÓDA – BARTOSZ ZALEWSKI, KUBA DĄBROWSKI, A. JAKSA JAKSZEWICZ W TAWERNIE!

W końcu możemy się spotkać! Zapraszamy po raz pierwszy w tym sezonie plenerowy stand-up w ogrodzie Tawerny Ostróda!

Na scenie zobaczycie trzech komików:
BARTOSZ ZALEWSKI
Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem zaprasza na program „ŚMIEĆ CZY BYĆ”, który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie. zadowolenie młodzieży.
KUBA DĄBROWSKI
to komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego. Miłośnik wideł.
prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii… zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak coś w nich jest. I słowo i kropka i sens i żart ukryty pod wywrotką żwiru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy.
Bilety: 30 zł
Liczba miejsc ograniczona.
(Zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami)
Bilety dostępne tutaj: http://kbq.pl/58123
Prosimy o zabranie ze sobą maseczki, a także ciepłego ubrania, bo maj nas rozpieszcza 😉
———————————————
UWAGA:
– Program dla przeznaczony dla widzów dorosłych.
– Zakaz nagrywania w czasie występu.
– Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety!
– z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy;
– uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki)

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *