RAPTOUR CZYLI KIZO, SMOLASTY I OKI W AMFITEATRZE W OSTRÓDZIE!

Kiedy:
25 Czerwiec 2021@19:00 – 21:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2021-06-25T19:00:00+02:00
2021-06-25T21:00:00+02:00
Gdzie:
amfiteatr
Ostróda
Koszty:
79/89/99/249 zł

To będzie wydarzenie roku 2021. W Ostródzie po raz pierwszy odbędzie się koncert RapTour, na którym wystąpią hiphopowe gwiazdy. Sceną zawładną Kizo, Smolasty i OKI. Nie może cię tam zabraknąć.

Najlepsza ogólnopolska trasa hiphopowa – RapTour 2021. Przedstawiciele młodego pokolenia w Ostródzie.
Rap, trap, czyli dużo dobrej muzyki podczas kilkugodzinnej sesji na RapTour.
Kto odwiedzi twoje miasto? Sprawdź line-up.
Hip-hop łączy pokolenia — pokażmy to na koncertach!

Przedstawiciele młodego pokolenia wystąpią w Ostródzie 25 czerwca 2021 roku w Amfiteatrze. Start o godz. 19.00. Podczas czterogodzinnej sesji usłyszysz na żywo klasyczny rap, trap, grime i hardcore.

Od lat hip-hop dominuje na liście sprzedaży OLiS. W każdym tygodniu pięć płyt z tego gatunku plasuje się w pierwszej dwudziestce oficjalnej listy sprzedaży. Nie ma się czemu dziwić – są to światowej klasy produkcje. Artyści tego gatunku grają najwięcej koncertów i mają rzesze wiernych fanów. RapTour zapowiada się niezwykle energetycznie. Kto odwiedzi Ostródę?

Kizo  to pochodzący z Trójmiasta raper, autor tekstów, członek zespołu Chillwagon, zawodnik federacji Fame MMA. W 2018 roku wydał swoją debiutancką, solową płytę „Ortalion”. W tym samym roku dołączył do ekipy Chillwagonu, którą stworzył Borixon. Trzeci krążek Kizo – „Pegaz”, wydany w 2019 roku – uzyskał status złotej płyty i uplasował się na drugim miejscu OLiS. W 2020 roku wydał kolejne dwa albumy – utrzymany w letnim klimacie „Złoto i biel” oraz „Posejdon”, który ukazał się jesienią. Na tym ostatnim gościnnie udzielili się między innymi Szpaku, Żabson, Young Igi czy Kaz Bałagane. Krążek uzyskał status złotej płyty.

Smolasty to raper , producent tworzący muzykę z pogranicza R&B, pop, rap. Współpracował z takimi wykonawcami jak Białas, Kaz Bałagane, Malik Montana, ReTo, PlanBe, Chada. W 2018 ukazał się jego debiutancki album – „Fake Love”. W lutym 2019 roku płyta uzyskała status złotej. Otrzymał za nią nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za fonograficzny debiut roku. Drugi krążek – „Pełnia”, wydany w 2020 roku – także uzyskał status złotego. Smolasty powraca do fanów z rapowym albumem „Ghetto Playboy”, którego premiera miała miejsce 12 lutego 2021.

OKI to jeden z najszybciej rozwijających się raperów ostatnich miesięcy. Ma świetne umiejętności techniczne, styl łączący trap z szybką nawijką. Jak sam mówi – czuje się oldskulowym typem w nowym wydaniu. Pierwszym legalnym albumem, pt. „47playground”, którym zadebiutował na 2. miejscu OLiS, wdarł się do rodzimego mainstreamu. Obecnie skutecznie buduje swoją wyjątkową pozycję na polskim rynku muzycznym, co udowadnia wydanym we wrześniu 2020 roku albumem „77747mixtape”.

Bilety:

I pula: 79 zł

II pula: 89 zł

III pula: 99 zł

Bilet VIP: 249 zł, cena zawiera:

– pamiątkowy bilet,

wejście na koncert bez kolejki,

spotkanie ze Smolastym,

plakat,

koszulka (w trakcie rezerwacji w polu „Dodatkowe informacje” prosimy o wpisanie rozmiaru)

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www oraz mediów społecznościowych:

WWW: https://raptour.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/raptourpl

Instagram: https://www.instagram.com/raptourpl/

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *