ŚWIĘTO TATUAŻU W OSTRÓDZIE! W WEEKEND FESTIWAL TATUAŻU OSTRÓDA INK-MASTERS

Już w ten weekend (1-2 października) w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się festiwal tatuażu „Ink-Masters”. Będzie to trzecia tego typu impreza w naszym mieście.

Pierwsza edycja odbyła się w 2019 roku, druga rok później. Teraz impreza wraca po przerwie spowodowaną pandemią. Organizatorami imprezy są Kinga i Andrzej Tykałowscy, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem studia „Ink Masters Tattoo&Piercing”.

Na festiwalu odbędą się konkursy tatuażu. Około 100 artystów z całej Polski, będzie walczyło między innymi o nagrody w kategoriach: tatuaż mały czarno szary, najlepszy tatuaż pierwszego dnia, tatuaż wygojony duży, tatuaż o mazurach czy najważniejsza nagroda czyli „Best of Show”- najlepszy tatuaż konwentu. Prace oceniać będą czołowi tatuażyści w naszym kraju – Sersky, Kasia Dumka, Krystian Włocławski, Tomek Kołucki, skład uzupełnia Karol Rybakowski.

Oprócz tatuażu będzie kilka ciekawych atrakcji dla osób, które postanowią odwiedzić w ten weekend ostródzki amfiteatr. Pierwszego dnia zaplanowany jest koncert TPS. Drugi dzień to również koncerty hip-hopowe na scenie wystąpią „Popek”, oraz weteran polskiej sceny rapowej „DonGuralesko”. Całość poprowadzi Michał Przybyła. Zapraszamy na odwiedziny amfiteatru już w ten weekend. Festiwal jest biletowany, a same bilety można kupić na wejściu przed imprezą.

Link do fanpage festiwalu: https://www.facebook.com/InkMastersFestiwal

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3281922228749199

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *