„PRZEBUDZENIE MOCY W OSTRÓDZIE” CZYLI „RODZINNE FERIE W AMFITEATRZE” ZE STAR WARS

Podczas ferii zimowych w dniach 23-30 stycznia 2022 roku Grupa Animacyjna AS wraz z ostródzkim Centrum Kultury organizuje „Rodzinne Ferie w amfiteatrze vol. 4”. Tym razem będzie to Rodzinny Konwent Fanów Star Wars „Przebudzenie Mocy w Ostródzie”.

Tegoroczna edycja przewiduje wystawę modeli autorstwa Marka i Adama Kulesza oraz Bernarda Szukiel. Modele przedstawiają pojazdy i postacie z Gwiezdnej Sagi. Zobaczyć będzie można również modele zbudowane z klocków LEGO Star Wars oraz miniaturowe statki z gry X-Wing.

Podczas „Rodzinnych Ferii w amfiteatrze vol.4” zaplanowano 12 spotkań warsztatowych zarówno dla dzieci jak i rodziców z dziećmi, w tym tworzenie piniaty, miecza świetlnego, papierowych figurek i robotykę. W ramach konwentu ogłoszony został konkurs plastyczny zatytułowany „Moja ulubiona postać Gwiezdnych Wojen” skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Ostateczny termin składania prac konkursowych mija 15 stycznia 2022r. Z prac konkursowych stworzona zostanie galeria, którą będzie można obejrzeć podczas konwentu. Podczas imprezy nie zabraknie gier i turniejów z nagrodami dla najlepszych. Konwent ma być spotkaniem rodzinnym i w tym celu zorganizowana będzie specjalna rodzinna gra w klimacie Star Wars.

Finałem imprezy będzie koncert muzyki filmowej w wykonaniu Koncertowej Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Olsztynie. Szczegółowy program na grafikach poniżej 👇👇👇 oraz na stronie https://www.facebook.com/Przebudzenie-Mocy-w-Ostr%C3%B3dzie-1793254464309648

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *