OSTRÓDZKIE DNI MORZA 2021 – 26-27 CZERWCA – KONKURSY, KONCERTY…SZCZEGÓŁY

W dniach 26-27 czerwca (sobota i niedziela) Centrum Kultury w Ostródzie oraz Klub Żeglarski Ostróda zapraszają na Ostródzkie Dni Morza.

Pierwszego dnia odbędą się w godzinach 9.00-16.00 regaty organizowane przez Klub Żeglarski Ostróda, a od godz. 18.00 na molo rozbrzmiewać będą szanty i muzyka rozrywkowa (szczegóły na plakacie poniżej).
Od godziny 20.00 do 21.00 rozpocznie się na Jeziorze Drwęckim Parada Jednostek Pływających, która zakończy się konkursem na najładniej przystrojoną łódź i przebraną załogę.
Wszystkich chętnych, posiadających jednostki pływające, zachęcamy do udziału w konkursie „Na najładniej udekorowaną łódkę i przebraną załogę”.
Gotowość udziału w konkursie można zgłaszać pod nr. tel. 89 670 90 71, ale nie jest to warunek konieczny, żeby być ocenionym przez Jury. Wszystkie przebrane załogi będą brane pod uwagę.
Fundatorem nagród jest Burmistrz Miasta Ostróda.
Około 23.00 odbędzie się pokaz fajerwerków.
W niedzielę na molo odbędą się koncerty od godziny 16.00 pod hasłem „Folklor nad jeziorami”. Wystąpią kapele: Ostródzianie i Śparogi.
o godz. 17:00 zostaną wręczone nagrody na najładniej przystrojoną łódź i najładniej przebraną załogę. O 16.00 będzie można wziąć udział w mini warsztatach zaplatania wianków świętojańskich. A około godz. 18:00 odbędzie się konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański.
Więcej szczegółów na plakatach poniżej. e
Serdecznie zapraszamy!

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *