OSTRÓDA: STAND-UP SEBASTIAN REJENT Z PROGRAMEM „VOILÀ” W TAWERNIE

Zapraszamy na kolejny stand-up do Tawerny w Ostródzie, który odbędzie się w czwartek 30 września o godz. 19:00. Tym razem na scenie pojawi się Sebastian Rejent z programem „Voilà” . Będzie także support, a całość poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Wydarzenie odbędzie się w sali na pierwszym piętrze.
SEBASTIAN REJENT z programem „Voilà”
W Ameryce mądre komediowe głowy twierdzą, że potrzeba 10 lat na zostanie dobrym komikiem. U Sebastiana Rejenta na scenicznym zegarze wybiło 11 lat. Te same głowy mówią też, że pierwszy special stand-upowy można nagrać po dekadzie występowania. W Polsce nikt tym się nie przejmuje… Oprócz jednej osoby. Sebastian Rejent wyrusza w Trasę ze swoim pierwszym solowym materiałem. Voila. Dlaczego Voila? Bo ile można czekać. Oto on! Powitajcie go gromkimi brawami… A nie, czekajcie, najpierw musicie kupić bilety. To kupcie bilety, a następnie powitajcie go gromkimi brawami!
+ support
prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Wydarzenie dla osób pełnoletnich.
bilety: 30 zł
(dostępne tutaj: http://kbq.pl/62605 oraz w Tawernie)
———————————
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione * Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo – wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. *** Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik: – Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym; – Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy; – Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *