BEZPŁATNE SZKOLENIA Z SAMOOBRONY DLA KOBIET W OSTRÓDZIE

Kiedy:
17 czerwiec 2023@10:00 – 18 czerwiec 2023@14:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-06-17T10:00:00+02:00
2023-06-18T14:00:00+02:00
Gdzie:
Ostróda, Bulwar nad Jeziorem Drwęckim
BEZPŁATNE SZKOLENIA Z SAMOOBRONY DLA KOBIET W OSTRÓDZIE @ Ostróda, Bulwar nad Jeziorem Drwęckim
Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele od 27 maja do 20 sierpnia w całym kraju. Odbędą się one także w Ostródzie w dniach 17 i 18 czerwca na Bulwarze nad Jeziorem Drwęckim.

Już w sobotę, 17 czerwca i w niedzielę 18 czerwca w Ostródzie na Bulwarze Europejskim nad Jeziorem Drwęckim, wszystkie chętne i pełnoletnie panie mogą wziąć udział w blisko 4-godzinnym, bezpłatnym, praktycznym treningu z technik samoobrony, prowadzonym przez wykwalifikowanych żołnierzy – instruktorów.

Żołnierze – instruktorzy nauczą podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa, sposobów wykrywania oraz unikania zagrożeń. Pokażą techniki walki wręcz przydatne w niebezpiecznych sytuacjach. To okazja dla wszystkich chętnych pań, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej. Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę nt. zasad udzielania pierwszej pomocy.

 

ZAPISY do projektu „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” przyjmuje Szef Sekcji Promocji WCR w Ostródzie (tel. 727 041 723; e-mail: m.plizga@ron.mil.pl). Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem projektu jest promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie w sytuacji kryzysowej. Każda z uczestniczek szkolenia po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy certyfikat.
W czasie szkolenia ochotniczek, ich bliscy, osoby towarzyszące, mogą odwiedzać punkty promocyjno–informacyjne lokalnych jednostek wojskowych. Każdy zainteresowany służbą w wojsku będzie mógł znaleźć kompleksową informację o rekrutacji do Sił Zbrojnych i porozmawiać z przedstawicielami naszego Wojskowego Centrum Rekrutacji. Na zakończenie szkolenia nie zabraknie kulinarnego hitu, jakim jest wojskowa grochówka.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółów pod adresem: https://tinyurl.com/44aszr53

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *